į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
2016-09-25. LIKO TIK GRAŽUS PRISIMINIMAS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Sustokime… Atsipūskime… Nors trumpam pamirškime bėgantį gyvenimo ritmą. Neleiskime, kad jau besibaigianti vasara taip greit nusineštų saulės spindulius, neužbraukime visų džiaugsmų. Pasistenkime nors trupinėlį vasaros šilumos, nors keletą saulės spindulėlių savo širdyse nusinešti į atbėgantį rudenį.

 

Neužmirškime visa, ką atsinešėme dalinti vienas kitam. Juk kiekvienas mūsų taip dažnai ilgimės kito žmogaus artumo, ištarto švelnaus žodžio ar net nuoširdžios šypsenos"- tokiais gražiais žodžiais į rukliečius kreipiasi rukla.net tinklapio leidėjai...

 

Deja, šio tinklapio jau nebėra eteryje. Dingo ir pradėtas kurti internetinis puslapis rukla.org. Savarnkiška kultūros centro svetainė irgi baigė savo dienas. Rukla.lt iki šio laiko taip ir nepasirodė internetinėje erdvėje. Pagal domeno registraciją, galima spręsti, kad jis priklauso rimtam žmogui, kuriam finansinės ir kūrybinės  galimybės paleisti tinklalapį tikrai neturėtų būti problema.

 

Taigi, ši likusi vienintelė veikianti "Ruklos draugų svetainė" matomai dar gyvuos, kol bus žmonių, mylinčių šį mielą mūsų miestelį... Dėkojama visiems skaitantiems ir palaikantiems. Rašykite, dalinkitės savo rūpesčiais, o labiausia - džiaugsmais: juk Rukloje yra tiek puikių dalykų...Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti