į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
KALĖDINĖS NUOTAIKOS


Jau seniai sauaugusieji ir vaikai internete pradėjo rinkti gražiausią kalėdinę eglę. Susumavus balsavimo rezultatus, paaiškėjo, kad savo varžoves nugalėjo Šveicarijos kaimo gyventojų Mildos ir Edvardo Lukoševičių kieme augusi gražuolė. Penktadienio rytą žaliaskarė buvo nupjauta ir atgabenta į Jonavos Sąjūdžio aikštę.

 

Rukloje irgi jaučiasi artėjančių Kalėdų nuotaikos. Šventėms ruošiasi įstaigos ir visuomeninės organizacijos. Patys vaikai irgi tapo aktyvesni. Štai jie sugalvojo pafotografuoti Ruklos apylinkes ir panoro pasidalinti savo nuotraukomis, kurias kompoziciniu požiūriu galima vertinti labai neblogai. Šaunuoliai!

 

Tiesa, jie apgailestauja, kad suaugusieji labai nenori patikėti jiems fotoaparato. Be to retoje šeimoje toks daiktas yra. O gal kas turi nelabai reikalingą fotoaparatą, kurį galėtų padovanoti vaikams? Tegu jie bando fiksuoti šventines nuotaikas, laisvalaikį, pirmąjį sniegą...

 

Nuotraukas galima siųsti el.paštu info@manorukla.lt, o laiškelius rašyti tiesiogiai iš apačioje esančios pašto formos.Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti