į pradžią turinys susisiekite  
NAUJIENOS
RUKLOS BIBLIOTEKOJE


2013 m. spalio 11 dieną 16 val. vyko renginys „Taip laiškai keliavo, taip laiškai keliaus“skirtas Tarptautinei pašto dienai. Bibliotekoje susirinko vaikai ( 19 - 10 metų), kuriems bibliotekos vedėja Liuda Svirskienė paaiškino, kodėl atsirado paštas, jo vystymosi istoriją pasaulyje ir Lietuvoje. Rodė daug internete rastų nuotraukų, kurie vaizdžiai iliustravo pasakojimą.

 

Parodžius Jonavos krašto muziejaus nuotrauką nustebo, kad nemažai vaikų nežino istorinės šio pastato praeities. Iš asmeninės kolekcijos demonstravo praeito laikotarpio ir dabartinius vokus, pašto ženklus, atvirlaiškius. Po L. Svirskienė pavaišino visus arbata ir sausainiais.

 

Po valgymo pertraukėlės dalyvaujantiems buvo pasiūlyta parašyti po mini laiškelį ir sumesti į improvizuotą pašto dėžutę su Lietuvos pašto simbolika. Laiškanešiais padirbėjo bibliotekininkė Liuda ir Ruklos kultūros centro meno vadovė Vilma Praškevičienė.

 

Netikėtai šis žaidimukas labai sudomino vaikus ir buvo prirašyta nemažai laiškučių. Kultūros centro darbuotoja Vilma organizavo žaidimų pašto tema.